KONST / Oljemålningar / Oljemålning 3821461
nr 382 1461
På ekpannå. Monogramsignerad, HR, troligen Hubert Van Ravesteyn 1638-1692 ? Holland , 'Dryckesslag' 50x65 (proveniens Van Der Nootska palatset)
Utrop:
10.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 17 oktober 2005
17/10 15:52:59